Skip to main content

Detstvo má byť najbezpečnejším, najkrajším a najspontánnejším obdobím v živote každého človeka.

Túto filozofiu vkladáme do našej práce s deťmi, ktorú milujeme každý deň.

Jazykové kurzy

Možnosť výučby anglického a ruského jazyka.

Výhodné školné

Najlepší pomer ceny a služieb. My sa staráme.

Stravovanie

Výnimočne kvalitné jedlo máme od foodi.sk

Kontaktujte nás

V prípade otázok nás môžete kontaktovať.

Vstúpte do sveta kreatívnych detí a ich rodičov, ste srdečne vítaní počas celého roka.
Vaše dieťatko bude u nás rásť, žiť, vzdelávať sa.

Naša Súkromná materská škola, Dostojevského rad 1 je od 1.septembra 2021 zaradená do siete škôl a školských zariadení MŠVVaŠ SR a poskytuje kvalifikovanú starostlivosť o deti vo veku od 2 do 6 rokov, vrátane povinného predprimárneho vzdelávania, alebo individuálneho predprimárneho vzdelávanie pre deti vo veku od 5 rokov. Prevádzka škôlky je zabehnutá už 7 rokov s dostatkom skúseností. Sídlime v centre mesta Bratislavy, čo vám umožní priviezť vaše dieťa z ktorejkoľvek časti mesta.

Našim spoločným menovateľom je profesionálny a láskavý prístup. Záleží nám na tom, aby vaše dieťa bolo studnicou spokojnosti, tvorivého myslenia a primeraného sebavedomia. Ponúkame vášmu dieťatku komfortné bezpečné prostredie naplnené hrou, zábavou, fantáziou, porozumením, toleranciou a kamarátstvom. Ponúkame miesto, kde odlišný vôbec neznamená čudný, miesto, kde používanie čarovných slovíčok nadobúda konkrétnu podobu.

Učebné osnovy máme spracované pre všetky oblasti detského vývinu, podľa Štátneho vzdelávacieho programu pre predprimárneho vzdelávanie s dôrazom na individuálne potreby dieťaťa.

Súčasťou je napríklad zážitkové učenie, ktoré formuje samostatnosť dieťaťa  pri získavaní poznatkov a riešení problémov, dvojjazyčná prirodzená komunikáciu s dieťaťom v anglickom jazyku, možnosť krúžku ruského jazyka  s native speakerom, piesková animácia na podporu kreativity detí.

Môžete sa prihlásiť aj online

Vyplniť prihlášku

Jedlá pre našu škôlku pripravuje renomovaná certifikovaná firma FOODI s dlhoročnými skúsenosťami a spoluprácou s odborníkmi a výživovými poradcami. Varia kvalitnú a chutnú bežnú stravu, bio, alebo špeciálnu stravu pre alergikov, či celiatikov.

Prečo si rodičia vyberajú našu škôlku?

Za hlavné výhody našej škôlky považujeme najmä:

 • pozitívne a tvorivé prostredie pre rozvoj
 • profesionalitu našich učiteľov (pedagógov)
 • interaktívny program, zameraný na učenie hrou
 • kvalitné priestory s moderným vybavením
 • zameranie na zdravý životný štýl a na zdravie dieťaťa
 • chutné zdravé jedlo
 • podávanie ovocia a zeleniny nad rámec noriem pre predškolského stravníka
 • prechádzky za každého počasia
 • celoročnú prevádzku, zatvorené máme len počas štátnych sviatkov
 • bezpečná lokalita s výhodnou dostupnosťou (UK, BA, v blízkosti nového Twin City, pri Starom moste, Štúrova ul., Modrý kostolík, Eurovea)
 • výhodné prevádzkové hodiny od 7,00 do 18,00 hodiny
 • máme otvorené celoročne (aj v letných mesiacoch júl, august)

Ďalšie výhody, ktoré oceníte:

 • chránime zdravie detí pred nežiadúcimi mikroorganizmami vo vzduchu prostredníctvom Germicídneho žiariča (vysoko kvalitným prístroj na dezinfekciu vzduchu).
 • každodenné zasielanie spätnej väzby o našich  aktivitách a správaní detí
 • aktívna spolupráca s detským logopédom a psychológom a zároveň s rôznymi školami a inštitúciami
 • rozloha škôlky a jaslí je 170 m2
 • možnosť využitia vlastného parkoviska

Svet zábavy

Takto to vyzerá v našom zariadení Súkromná materská škola, Dostojevského rad 1 Bratislava

Dcére sa veľmi páčilo chodiť do detského centra. Majú veľa krúžkov, rôzne vývojové aktivity a zábavné prechádzky. Veľká vďaka Tatiane za zaujímavé aktivity.

Татьяна

S detským centrom sme boli nadmieru spokojní, syn chodil od 2 rokov, veľa sa tam doteraz naučil a rýchlo napredoval. Pani učiteľky sú tu veľmi mile a vedia zvládnuť aj menšie deti, ktoré je treba prebaliť, utíšiť, dokŕmiť, uspať, odplienkovať... Parkovanie bez problémov. Určite odporúčam.

Katarína

Отличные педагоги и воспитатели! Прекрасное месторасположение, чудесный директор Ольга, которая всегда хочет улучшить и придумать что- то новое. отдельное спасибо воспитателю-психологу Татьяне Добрежмены.

Yana

Рекомендую садик, сын ходил с 1года и 10 мес. приучили к горшку и сну без памперса, большое им спасибо! самая большая любовь сына-пани Марцелла, такое тёплое отношение к детям, понимание и терпение встречаю впервые).

Viktoriia