Skip to main content

Detstvo má byť najbezpečnejším, najkrajším a najspontánnejším obdobím v živote každého človeka.

Túto filozofiu vkladáme do našej práce s deťmi, ktorú milujeme každý deň.

Naša Súkromná materská škola, Donská 119, Bratislava je od 1.septembra 2023 zaradená do siete škôl a školských zariadení MŠVVaŠ SR a poskytuje kvalifikovanú starostlivosť o deti vo veku od 2 do 6 rokov, vrátane povinného predprimárneho vzdelávania, alebo individuálneho predprimárneho vzdelávanie pre deti vo veku od 5 rokov.

Jazykové kurzy

Možnosť výučby anglického a ruského jazyka.

Výhodné školné

Najlepší pomer ceny a služieb. My sa staráme.

Stravovanie

Výnimočne kvalitné jedlo máme od foodi.sk

Kontaktujte nás

V prípade otázok nás môžete kontaktovať.

Vstúpte do sveta kreatívnych detí a ich rodičov, ste srdečne vítaní počas celého roka.
Vaše dieťatko bude u nás rásť, žiť, vzdelávať sa.

Naša nová súkromná materská škola v Záhorskej Bystrici poskytuje kvalifikovanú starostlivosť o deti vo veku od 2 do 6 rokov, vrátane povinného predprimárneho vzdelávania, alebo individuálneho predprimárneho vzdelávanie pre deti vo veku od 5 rokov. Aplikujeme náš overený systém a skúsenosti z prevádzky na Dostojevského ul. v Bratislave, ktorá je úspešne zabehnutá už 7 rokov.

Materská škola sa nachádza v priestrannom rodinnom dome, v pokojnom príjemnom prostredí v blízkosti krásnej prírody. Dom je rekolaudovaný na priestory materskej školy. Súčasťou je veľká záhrada k hracími prvkami, ktorá deťom poskytne v prvom rade bezpečie a priestor pre pohyb a hry. Nielen záhrada, ale aj blízkosť lesa umožní deťom spoznávať krásy prírody a zároveň tráviť čas na čerstvom vzduchu a v zdravom prostredí.

Učebné osnovy máme spracované pre všetky oblasti detského vývinu, podľa Štátneho vzdelávacieho programu pre predprimárne vzdelávanie s dôrazom na individuálne potreby dieťaťa.

Súčasťou je napríklad zážitkové učenie, ktoré formuje samostatnosť dieťaťa  pri získavaní poznatkov a riešení problémov, dvojjazyčná prirodzená komunikáciu s dieťaťom v anglickom jazyku, možnosť krúžku ruského jazyka  s native speakerom, piesková animácia na podporu kreativity detí.

Môžete sa prihlásiť aj online

Vyplniť prihlášku

Jedlá pre našu škôlku pripravuje renomovaná certifikovaná firma FOODI s dlhoročnými skúsenosťami a spoluprácou s odborníkmi a výživovými poradcami. Varia kvalitnú a chutnú bežnú stravu, bio, alebo špeciálnu stravu pre alergikov, či celiatikov.

Prečo si rodičia vyberajú našu škôlku?

Za hlavné výhody našej škôlky považujeme najmä:

 • pozitívne a tvorivé prostredie pre rozvoj
 • profesionalitu našich učiteľov (pedagógov)
 • interaktívny program, zameraný na učenie hrou
 • kvalitné priestory s moderným vybavením
 • zameranie na zdravý životný štýl a na zdravie dieťaťa
 • chutné zdravé jedlo
 • podávanie ovocia a zeleniny nad rámec noriem pre predškolského stravníka
 • prechádzky za každého počasia
 • celoročnú prevádzku, zatvorené máme len počas štátnych sviatkov
 • výhodné prevádzkové hodiny od 7,00 do 17,30 hodiny
 • máme otvorené celoročne (aj v letných mesiacoch júl, august)

Ďalšie výhody, ktoré oceníte:

 • chránime zdravie detí pred nežiadúcimi mikroorganizmami vo vzduchu prostredníctvom Germicídneho žiariča (vysoko kvalitným prístrojom na dezinfekciu vzduchu).
 • každodenné zasielanie spätnej väzby o našich aktivitách a správaní detí
 • aktívna spolupráca s detským logopédom a psychológom a zároveň s rôznymi školami a inštitúciami
 • rozloha škôlky a jaslí je 230 m2
 • možnosť využitia vlastného parkoviska
 • bezproblémové parkovanie

Dcére sa veľmi páčilo chodiť do detského centra. Majú veľa krúžkov, rôzne vývojové aktivity a zábavné prechádzky. Veľká vďaka Tatiane za zaujímavé aktivity.

Татьяна

S detským centrom sme boli nadmieru spokojní, syn chodil od 2 rokov, veľa sa tam doteraz naučil a rýchlo napredoval. Pani učiteľky sú tu veľmi mile a vedia zvládnuť aj menšie deti, ktoré je treba prebaliť, utíšiť, dokŕmiť, uspať, odplienkovať... Parkovanie bez problémov. Určite odporúčam.

Katarína

Отличные педагоги и воспитатели! Прекрасное месторасположение, чудесный директор Ольга, которая всегда хочет улучшить и придумать что- то новое. отдельное спасибо воспитателю-психологу Татьяне Добрежмены.

Yana

Рекомендую садик, сын ходил с 1года и 10 мес. приучили к горшку и сну без памперса, большое им спасибо! самая большая любовь сына-пани Марцелла, такое тёплое отношение к детям, понимание и терпение встречаю впервые).

Viktoriia